37. ČSJF v Přerově jako TV přenos

37. ČSJF v Přerově jako TV přenos

„Nikdy nic nikdo nemá míti za definitivní“, to zpívali už Voskovec s Werichem ve svém skoro 90 let starém filmu Pudr a benzin. Aktuálně to platí i o dnešní době covidové, která organizátorům ČSJF v Přerově nejprve zrušila jarní prolog, poté přesunula hlavní říjnový program až na březen příštího roku, aby po všech možných peripetiích ukotvila festival ještě do závěru tohoto roku. Letošní ročník ČSJF se tedy nakonec koná ve dnech 20.–22. prosince 2020. Vzhledem k přetrvávajícím restrikcím to poprvé v historii bude festival, který si diváci nebudou moci vychutnat v jedinečné atmosféře přerovského Městského domu přímo. Organizátoři však pevně věří, že náhradní řešení díky přenosu či streamu Televize Přerov si své diváky najde a umožní jim alespoň na dálku užít si skvělé živě přenášené muziky.

Přijměte prosím pozvánku na chvíle oddechu v předvánočním shonu, abyste si pročistili hlavu od nánosů po všech stránkách náročného roku 2020 a zapomněli na starosti i díky třem večerům netradičně pojatého jazzového festivalu v Přerově. Svou účast na zlatou neděli 20. prosince přislíbili Rhythm Desperados a Top Dream Company.

V pondělí 21. prosince se představí Československý quartet (Viklický, Bartoš, Uhlíř, Zeleňák) a Tribute to Headhunters.

Festival pak zakončí v úterý 22. prosince Ondřej Pivec Project a David Koller.

Začátky koncertů jsou plánovány každý večer na 20.00. Bližší informace k účinkujícím budou k nalezení na oficiálních stránkách festivalu (www.csjf.cz) a zde na festivalovém FB.

Zdroj: tisková zpráva