O nás

JazzPort.cz funguje na českém internetu od roku 2004. Od tohoto roku je web napojený na většinu českých muzikantů, labelů, festivalů a i na další média. Pokud byste s námi chtěli začít spolupracovat, kontaktujte nás:

Avatar photo
Šéfredaktor
Markeťák, amatérský trumpetista, běžec a milovník jazzu. K jazzu jsem se dostal přes muziku Cheta Bakera a jeho desku You can´t Go Home Again. Můj styl se za ty roky malinko změnil, nicméně k Chetovi se vždycky rád vracím.
Avatar photo
Redaktor
Narozen v Panně. Hrdý Severočech. Nyní neméně hrdý Východočech. V časech, kdy pracoval jako strojník sklářských automatů, strážný, vrátný, skladník, horník v uranových dolech, pojišťovací poradce, knihkupec a prodejce hudebních nosičů, intenzivně poslouchal hudbu. Nyní o ní také píše...
O nás
Jazz fan since 1970's, photo enthusiast in last years.
Avatar photo
Eva byla u zrodu Jazzportu v roce 2004 a od té doby se podílí na publikování článků o nových směrech, fúzích, moderní klasické hudbě a mnoho jiných žánrech, které s jazzem přímo (nebo nepřímo) souvisí. Eva dává přednost poslechu naživo, živel, který se nebojí nastoupit do auta, rychle koupit letenku a ještě ten večer být kdekoli na koncertě. Milovnice zvířat a přírody.
Avatar photo
Miluji dobrou hudbu ... a sem tam mi to cvakne.