Milli Janatková získala americké ocenění The Independent Music Awards!

Milli Janatková získala americké ocenění The Independent Music Awards!

MilliPíseň „Mateřské kouzlo“ osobité zpěvačky, multiinstrumentalistky, skladatelky, výtvarnice a lektorky MILLI JANATKOVÉ získala americké ocenění The Independent Music Awards – Vox Populi v kategorii A Capella.

Ceny tvoří mezinárodní konference, setkání a vyhlášení vítězů ocenění. Dvoudenní akce nabízí diskuze, networking, showcase nezávislé hudby a umění z USA, Evropy a oblasti Pacifiku. Vyhlášení cen proběhlo v Lincoln Center for the Performing Arts v New Yorku.

“Jsem šťastná, že jde právě o cenu fanoušků – Vox Populi. Je vidět, že příběh písně lidi zajímá, dotýká se jich, je aktuální. Konference a showcase, setkání muzikantů z různých zemí v New Yorku byla úžasná zkušenost. Jsem ráda, že jsem mohla potkat skvělou muzikantku českého původu žijící v Kanadě, Lenku Lichtenberg, se kterou jsme si padly do noty. Těším se na blížící se koncerty i vernisáže mé výtvarné tvorby,” říká Janatková.

Skladba „Mateřské kouzlo“ je součástí alba „Mým kořenům“ vydaného roku 2017. Deska získala nominaci na ocenění Classic Prague Awards v kategorii Crossover. Příběh písně se dotýká tématu odpuštění a podpory láskyplného vztahu s rodinou, inspiruje k otevírání a vyrovnání se s rodovým tabu, válečnými i socialistickými traumaty a potlačenými emocemi.

 

Elektronik Sigara - Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri - Türk takipçi al - Smok Çeşitleri