Kuhn Fu se chystají do Pardubic na jediný koncert u nás!

Kuhn Fu se chystají do Pardubic na jediný koncert u nás!Divoká, strhující a nezadržitelná jízda ve vodách avant-rocku, psychedelie, blues, klezmeru, free-jazzu a punku v podání mezinárodní úderky KUHN FU čeká našince-fajnšmekra na jediném místě v Čechách – v pardubickém Divadle 29!!!

A to 4.dubna od 20.00!A skutečně bude co k slyšení a vidění! Kapela Kuhn Fu vystoupila na předloňském ročníku královéhradeckého festivalu Jazz Goes To Town a dodnes se na tu vichřici vzpomíná. Základem pulsující hudby kvarteta jsou pečlivě vystavěné hutné groovy, velké dynamické rozpětí, ostré střihy v tempech a silná melodika. Jejich intenzivní hudba se opírá o postupy rockové i jazzové avantgardy, je však silně nadopována našlapanou punkovou živelností, podvratným humorem a nevídanou spontaneitou. To vše spojuje neutuchající energie, hráčské nasazení a mimořádná souhra všech hudebníků – německého kytaristy Christiana Kuhna, izraelského basklarinetisty Ziva Taubenfelda, tureckého kontrabasisty Esata Ekincioglu a britského bubeníka Georga Hadowa.

Divadlo 29 bude jedinou zastávkou Kuhn Fu v ČR v rámci jejich evropského turné k nejnovějšímu albu „Chain The Snake“ vydanému teprve před týdnem…

Vstupenky si můžete obstarat již nyní zde. Neváhejte, je to událost jara!

https://www.youtube.com/watch?v=Nc6EoonraKQ