Big band za časů koronaviru - Cotatcha Orchestra: A Very Old Lady Driving A Ferrari

Big band za časů koronaviru – Cotatcha Orchestra: A Very Old Lady Driving A Ferrari

Šestnáctičlenný big band Cotatcha Orchestra měl minulý týden nahrávat dlouho plánované debutové album. Když však přišla přísná zdravotní a cestovní opatření, museli nahrávání odložit.

Hudba je ale neodmyslitelnou součástí jejich životů a tak se rozhodli postavit se překážkám čelem a dělat to, co umí nejlépe – hrát. Hledali a našli způsob jak současnou složitou situaci protknout dávkou pozitivní energie! Skupina skvělých hudebníků z Česka, Rakouska a Slovenska nahrála nový singl s názvem A Very Old Lady Driving A Ferrari v izolaci svých domovů. Můžete tak na chvilku vypnout a zaradovat se, že snad už brzy zase budete chodit na koncerty svých oblíbených kapel.

Single natočili ve spolupráci s americkým hudebním vydavatelstvím PARMA Recordings, které na podzim vypustí jejich chystané album do celého světa. A vytvořili skladbu s nábojem bezstarostné jízdy. O nahrávku se postaral mistr zvuku Jan Košulič, který byl v tomto roce nominován na cenu GRAMMY. Název skladby může být nadějí, že se všichni (nejen postarší dámy) budeme v létě zase prohánět na slunci volní jako ptáci. Zatím je ještě čas být v bezpečí doma, třeba za zvuku nového singlu Cotatcha Orchestra.

Klip spatří světlo digitálního světa v pátek 27.3. v 20:00 na Facebooku a Instagramu Cotatcha Orchestra.