Šestinásobná držitelka ceny Anděl, charismatická, výrazná zpěvačka a písničkářka LENKA DUSILOVÁ, tráví koncertní čas již třetí měsíc na tzv.narozeninovém turné. Jde většinou o sólová vystoupení (jen několik jich absolvovala s kapelou Baromantika). Čtyřicetiletá umělkyně má již za sebou 15 koncertů v českých a moravských městech a čeká ji ještě pět koncertů. Posledních ve jménu „Oslavy života“, jak narozeninové turné zpěvačka nazvala.

Lenka Dusilová na nich vystoupí sólo – tehdy experimentuje s pomocí loop-machine s různými vokálními technikami a polohami, samozřejmě nechybějí niterné i naléhavé autorské písně s kytarou. Takže se na ni můžete ještě těšit 14.4. v Olomouci (Reduta), 15.4. a 16.4. koncertuje na Slovensku (Bratislava, Púchov), 20.4. následují Karlovy Vary (Paderewski) a 21.4. Beroun (Plzeňka). Chystá se také na festival Mezi ploty, jenž proběhne jako vždy v areálu Psychiatrické nemocnice v pražských Bohnicích 29.května.

Více na jejích profilových stránkách www.lenkad.com

10417652_899445163502588_239050709899521540_n

 

Další podobné články

Další chystané koncerty

Jeden komentář

  1. Jan Hocek

    Moc jí fandím!
    Zvlášť nyní, kdy se dějí takovéto projevy národního primitivismu…ostatně, když ryba smrdí od hlavy, tak není divu, že?
    „http://svobodneforum.cz/lenka-dusilova-celi-privalu-sprostych-urazek-na-sve-slusne-vystoupeni-ma-pritom-naproste-pravo/“

    Odpovědět

Napište komentář

E-mail nebude publikován

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..