Christmas Series v Redutě

Christmas Series v Redutě

Christmas1366Období adventu a Vánoc je úzce spjato s hudbou. Speciální vánoční koncerty v jazzovém klubu Reduta Vám okoření prožití svátků. Přinášíme Vám skvělou možnost užít si Vánoce v příjemné atmosféře klubu při poslechu kvalitní hudby se sklenkou dobrého pití k tomu.

Pro naladění na správnou vánoční notu si můžete poslechnout o zlaté neděli Christmas Songs and Carols, program Big Bandu VOŠ KJJ řízeného jazzovým profesionálem Milanem Svobodou.

V pondělí 21.12. vám dodá energii  Jazz Project a úterek bude patřit swingovému projektu Betty Lee, který si v našem klubu odbude premiéru. Milovníci tradičního jazzu si přijdou na své s Metropolitan Jazz Bandem, který zahraje ve středu 23.12.

O Štědrém dnu máme v klubu zavřeno, ale již na první svátek vánoční se můžete přijít pobavit na bluesový podvečer, který se spolu s koncerty swingových hitů bude střídat denně až do konce roku vždy od 19. hodin. Jako hlavní menu 25.12.  servírujeme spojení jazzu a klasické hudby s Classic Goes Jazz.

Druhý svátek vánoční oživí energický Rene Trossman se svým sextetem a přenese nás do zimního Chicaga originálním blues. Senior Dixieland patří k důležitým a divácky oblíbeným kapelám našeho klubu, a proto není divu, že si zahrají ve svátečním období. Nenechte si pravé gentlemeny ujít 27.12. večer.

Naprosto odlišnou atmosféru navodí Alice Springs intimním blues, která svou profesionalitou a energií oživí spolu se svým bandem každý koncert. Ani v Redutě nesmí chybět vánoční cukroví. Švédský „Zákusek“ Jazz Efterrät vystoupí 29.12. v ostré kombinaci jazzu, soulu a funku.

Chcete strávit Silvestra v centru dění v nejkrásnější metropoli střední Evropy? Přijďte slavit k nám do Reduty. Kromě swingového podvečera, který netradičně začne již v 17. hodin, máme připraven speciální program. Přivítejme nový rok 2016 společně v klubu s bohatou tradicí. Masters of Blues začíná od 21. hodin.

Více informací naleznete na našich webových stránkách www.redutajazzclub.cz a nebo Facebook Reduty.